SIK SORULAN SORULAR

-IPTV NEDİR? 

IPTV kelimesinin anlamı internet protokolü üzerinden görüntü ve ses aktarımı teknolojisidir. Bu internet protokolü üzerinden gelen video ve ses verilerini çözüp oynatabilinmesi için bir çok cihaz ve uygulama geliştirilmiştir. Günümüzde yaygın olarak kullanım alanı televizyon kanallarının kullanıcıya bu protokol üzerinden yayın izletilebilinmesidir. Dijital IPTV firması sizlere kaliteli ve sorunsuz bir hizmet verebilmek için bu teknoloji üzerinden yayıncılık yapmaktadır.

-SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİM? 

Hiç bir firma kendine asla güvenilmez dedirtmeyi yakıştırmayacaktır.

Evet güvenebilirsiniz. Fakat sadece yazımızdan ibaret olamaz bu. Hakkımızdaki iyi ve kötü yorumları değerlendirmelisiniz. Bir çok kriteri ele alarak değerlendirmelisiniz. Müşteri memnuniyeti, Teknolojide Farkılılık gibi değerleri göz önünde bulundurmak güven konusunda karar verebilmenizi kolaylaştıracaktır. Rakip firmaların baskılarına ve Hoş olmayan yaklaşımlarını bir kenara bırakarak doğru olanı kendiniz bulmalısınız. Bu konuda her zaman Dijital IPTV olarak tarafsızsızdır.

Seçimlerinize her zaman saygımızın sonsuz olacağını unutmayın. Potansiyel bir ziyaretcimizin bizi tercih etmemesini müşteri deneyimimizde bir eksik olarak görüp, telafisi için her zaman olduğu gibi daha fazla çalışacağız.

-IPTV LEGAL Mİ? 

Tartışmaya açık bir konudur ve bir çok yorum getirilebilir. En azından teknik detaylara boğulmadan şunları bilmelisiniz!

 #24 ay taahhüt adı altında 3 ay paranızın karşılığını alıp 21 ay dolandırılmaktan daha adil bir sistemdir.
#internet faturanızı yatırmayı unuttuğunuzda 1 saatlik kesildi diye 25 TL hizmet kapatma/açma adı altında dolandırmaktan adil bir sistemdir.
 #Önce size yanlış fatura çıkartılıp itiraz ettiğinizde tamam siz ödeyin daha sonra biz iade edelim diyen firmalardan daha adil bir sistemdir.
 #1 Ayda 4 tane maç izliceksiniz diye aylık 100+ TL fatura ödemeye mecbur bırakan sistemden daha adildir.

Hangi illegal ?
Saymakla bitiremiyeceğimizi sizinde bildiğinizi bildiğimizden dolayı…
Evet! iPTV hepsinin yanında inanılmaz özgür bir platformdur.
Kullanıcılarımız açısından hiç bir trafik / ip takibi yapılamayacak anonim bir hizmettir.
Güvenle yayınlarımızdan faydalanabilirsiniz.

-DESTEKLENEN CİHAZLAR 

Binlerce cihazda %100 uyumlu olarak yayınlarımızı izleyebilirsiniz. Genelleme yapacak olursak: SMART TV Uyumlu Televizyonlar iPTV Uyumluluğu bulunan tüm Uydu Alıcıları Android işletim sistemli tüm cihazlar. IOS işletim sistemli tüm cihazlar. Tüm Web Tarayıcıları.

-ÜCRETSİZ DENEME YAYINI

 Test yayınlarımızı dilediğiniz zaman web sitemizden online olarak alabilirsiniz. Herhangi bir aktivason sürecine takılmadan bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Test yayınlarımız tamamen ücretsizdir. Test yayınlarımız satın almak istediğiniz ürünlerimizle aynı sunucu üzerinden hizmet verdiğini lütfen unutmayın. Herhangi bir memnuniyet veya memnuniyetsizlikte satın alacağınız ürünlerimizdede aynı sonuçlar elde edilecektir. Test yayınlarımızın diğer ürünlerden tek farkı zaman kısıtlaması olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

-İNTERNET BAĞLANTI HIZI VE GEREKSİNİMLER

Sadece internet hızınızın söz konusu olmadığının altını çizerek yayınlarımızı izlediğiniz cihazınızda bir o kadar önem taşır ve hatta bulunduğunuz bölgeninde alt yapı koşulları bu konuda etkilidir.
Teknik olarak ön görülen değerler:

SD Yayınlar (1024x576p): 4 mbps veya üzeri
HD Yayınlar (1280x720p): 8 mbps veya üzeri
FULL HD Yayınlar (1920x1080p): 16 mbps veya üzeri

 -NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz Son Teklif mağazası üzerinden satılmaktadır. Tercih ettiğiniz ürünün altında bulunan SATIN AL düğmesine tıkladıktan sonra Son Teklif mağazasına yönlendirileceksiniz. Son Teklif mağazasından ürünü satın almak için üyelik oluşturmanız veya google yada facebook hesabınızdan giriş yaparak istenilen bilgileri doğru girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.Ödemeniz tamamlandıktan sonra bizlere WhatsApp hattımız üzerinden bağlantıya geçmeniz halinde müşteri temsilcimiz hesabınızın aktivasyonunu yapacaktır.